O nás

Náš tým, Pyromaniac

Ohňostroje jsou naším srdcem a vášní, děláme je s láskou a respektem, kdy odměnou jsou neopakovatelné emoce diváků.

Pyrotechnikou a ohňostroji jsme se začali zabývat již před rokem 2000, hlavně jako fanoušci tohoto řemesla, které je na světě po staletí. Postupem času jsme se propracovali od ručně zapalovaných zahradních ohňostrojů přes interiérové show na koncertech, až po pyromuzikály a scénické show. Snažíme se pracovat s nejmodernějšími materiály a výrobky nejznámějších výrobců nejen z Číny ale i Evropy a celého světa. Námi používané pyrotechnické výrobky splňují ty nejpřísnější právní předpisy EU.

K našim produkcím přistupujeme s maximálním respektem a odpovědností, ať se jedná o bezpečnost ale i o dopad na životní prostředí. Pro realizace našich ohňostrojů vlastníme veškerá povolení k provádění ohňostrojů. Odpal ohňostrojů je prováděn přes digitální bezdrátový odpalovací systém, který je naprogramovaný a synchronizovaný se zvukovou produkcí. Díky přesné synchronizaci jsme schopni vytvořit nezapomenutelné ohňostrojné divadlo, které diváků přinese spoustu emocí a krásných zážitků. Mimo jiné používáme na specifické akce, jako jsou rekonstrukce bitev, různé výbuchy a jiné speciální efekty klasické manuální odpalovací zařízení.

K námi realizovaným akcím patří například ohňostroje k výročí ukončení 2. světové války v Náchodě, které se odpalují pod hradbami Náchodského zámku, který tvoří dech beroucí kulisu. Dále pak ohňostroj k zakončení Jiráskova Hronova, Novoroční ohňostroje v Kostelci nad Orlicí a Velkém Poříčí, tradiční ohňostroj pro obec Borová a různé ohnivé show ve spojení s Dark Breakers. Rekonstrukce bitev ve Stárkově, Malých Svatoňovicích ale i bitvách z období roku 1866 a 1. světové války. Provádíme pódiové efekty na malých festivalech a koncertech. Více se o našich akcích dočtete v realizacích.

V současné době jsou někteří členové naší firmy jako součást realizačního teamu na festivalu ohňostrojů Ignis Brunensis v Brně, kdy se jedná o jeden z největších festivalů ohňostrojů ve střední Evropě. Každý ohňostroj je pro nás výzvou, a proto ke každému ohňostroji přistupujeme individuálně, s maximální snahou dle Vašich požadavků a technických možností.

Cookies

Pyromaniac s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.