Pyrostage

Poskytujeme akce na klíč, ať se už jedná o hudební koncerty, event akce, sportovní oslavy nebo dětské dny či karnevaly. Jak je naším zvykem, ke každé akci a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximální bezpečností a respektem. I na malé akci lze udělat velkou show.

S pyrostage máme mnoho zkušeností a realizovali jsme nespočet akcí od rockových koncertů, přes městské akce, po divadelní hry. Členové naší firmy se také podíleli na realizaci velkolepých akcí například v O2 Aréně.

Ohnivé efekty – používáme FlameProjector poslední generace, který dokáže produkovat bezpečné kontrolované plameny. Uvedené zařízení používáme s čistým propanem, který zaručuje téměř dokonalé hoření bez produkce černých sazí, díky čemuž se dá použít i v interiérových prostorech. Zařízení je plně ovladatelné na rozhraní DMX, je certifikováno CE, RoHS a FCC a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

Studené jiskry - Sparkular je nepyrotechnické zařízení, které produkuje proudy jisker. Výšku produkovaných jisker lze regulovat od 1 m až do 5 m. Jiskry neprodukují žádný kouř ani zápach,mají teplotu pouze 45 °C,a proto je zařízení naprosto bezpečné a nezpůsobí žádné popáleniny ani při blízkém kontaktu s pokožkou. Zařízení je plně ovladatelné na rozhraní DMX, je certifikováno CE, RoHS a FCC a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

CO2 efekt – Smoke Jet je zařízení, které plně imituje efekt CO2 jetu, vytváří velké husté kouřové sloupy, které se rychle rozplynou a nezanechávají mlhavé prostředí.Zařízení je vybaveno RGB LED podsvícením, díky němuž lze kouřové sloupy barevně podsvítit dle požadované scény. Lze jej natočit jakýmkoliv směrem – vertikálně i horizontálně, včetně možnosti umístění tzv. hlavou dolů.Na rozdíl od klasického CO2, je naše zařízení velice ekonomické a odpadá s ním starost s velkými a těžkými tlakovými láhvemi. Zařízení je plně ovladatelné na rozhraní DMX, je certifikováno CE, RoHS a FCC a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

Těžká mlha – chcete vytvořit dechberoucí pohádkovou atmosféru? Není problém. Naše zařízení vytváří efekt přízemní mlhy, která se „plazí“ po zemi. Na rozdíl od jiných zařízení nepotřebujeme drahý suchý led, který rychle degraduje. Jsme schopni pokrýt prostor více než 100 m2. Tento efekt je určený do uzavřených prostor, kde není velké proudění vzduchu. Zařízení je plně ovladatelné na rozhraní DMX, je certifikováno CE, RoHS a FCC a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

Multibublifuk – zařízení, které během krátké doby vyrobí tisíce duhových bublinek vznášejících se vzduchem. V zařízení používáme kvalitní certifikovaný liquid, který nezanechává skvrny, proto je ideální doplňkem na svatby. Zařízení je ovládáno dálkově až na 30 m.Je certifikováno CE, RoHS a FCC a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

Konfetové efekty:

Konfetová děla – Pyrotechnická zařízení, která na jeden výstřel vypustí dlouhé papírové stuhy či papírová kolečka do vzdálenosti až 30 m. Tyto trubice lze odpálit ručně nebo elektronicky.

Konfetové výmetníky – tyto výmetníky pracují na principu stlačeného vzduchu a lze je libovolně plnit papírovými nebo metalickými stuhami nebo konfetami o různých velkostech a barvách dle přání zákazníka. Zařízení je iniciováno dálkově elektrickým impulsem.

Profesionální stage pyrotechnika

Na event akce nebo koncerty používáme kvalitní pódiovou pyrotechniku od různých světových výrobců např. Next nebo Evolution. Díky velkému výběru efektů není problém dodat vzdušné jiskřivé výbuchy, exploze, ultra fast komety, jiskřivé jety a greby nebo třeba mortar hity. Veškeré tyto produkty mají platný certifikát a vyžadují profesionální obsluhu.

Pravidelně realizujeme pyrostage pro hudební skupiny Tortharry ,HeebieJeebies a Divoký Bill Revival. Dále jsme realizovali pyrostage pro skupiny Queenie, Komunál, Benjaming´s Clan, Ortel...

Cookies

Pyromaniac s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.