Realizované akce

Dětský karneval Čapkův sál Hronov

Vždy je radost vykouzlit úsměv na tváři dětem a to bylo součástí i další naší realizace. Tentokráte jsme v Čapkově sále v Hronově podpořili užasnou akci pro děti na téma Peklo, Peklíčko. 


Zveřejněno: 8.3.2024
Číst celé

Divokej Bill - Praha Vršovice

Jedna z našich zastávek směřovala do hlavního města a to konkrétně do Vršovic. Opět parádní akce s Divokej Bill revival. Jako vždy perfektní spolupráce jako vždy a naprosto užitá akce.


Zveřejněno: 16.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 3.Část

V poslední části se můžete podívat na pár fotek z příprav, průběhu a závěru celé předváděčky. Není to jen o té samotné akci ale i o přípravách a skvělých lidech, kteří se na tom podíleli a jsou stejně zapálení do toho co dělají jako my.


Zveřejněno: 6.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 2. část

Součástí prezentace byla i ukázka pyroefektů, jak pro malá, tak i velká pódia. Bylo zde představeno množství různých efektů, které lze kombinovat pro dosažení perfektního dojmu z celé show. 


Zveřejněno: 6.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 1.Část

V sobotu 27.1.2024 jsme si připravili pro naše příznivce a kamarády v restauraci Vatikán předváděčku našich pódiových efektů a pyroefektů. Zde je první ochutnávka z této akce v podobě námi vytvořeného dema.


Zveřejněno: 29.1.2024
Číst celé

Rozsvěcení vánočního stromku - Chvalkovice

K Vánocům neodmyslitelně patří vánoční stromeček. Proč při jeho rozsvěcení nerozzářit i oblohu? To byla přesně naše další zastávka a to tentokráte ve Chvalkovicích na koupališti, kde se konaly vánoční trhy, slavnostní rozsvěcení stromku a vystoupení ZŠ a MŠ Chvalkovice. Celou událost jsme zakončili za tónů vánoční písně ohňostrojem.


Zveřejněno: 2.12.2023
Číst celé

Krampus show - Výstaviště Praha

Tento víkend, abychom nezaháleli, tak jsme si dali ještě jednu parádní akci, která se konala v Praze na Výstavišti. Jednalo se o Krampus show, na které jsme realizovali SFX efekty pro dotvoření představy pekla.


Zveřejněno: 27.11.2023
Číst celé

Mini unplugged tour Divokej Bill revival 2023

Dvěma vyprodanými akcemi se kapela Divokej Bill revival rozloučila s letošní sezónou a my jsme mohli být při tom. První koncert se uskutečnil v Pulicích společně s hosty Duo Květáci a DJ Kovim.  Parádní párty plná dobré nálady, jisker, bublinek a dalších efektů pokračovala poslední zastávkou v Náchodě ve Vatikánu, kde se jako hosté objevili Wanastovy Vjeci revival a znovu DJ Kovi. 


Zveřejněno: 26.11.2023
Číst celé

Křtiny Bobycentrum Brno

Pokud můžeme dodat nějakému okamžiku ještě magičtější nádech, tak neváháme ani vteřinu. To se týká i oslavy křtin v Bobycentru. Rozpínající se těžká mlha a poletující jiskry dodají důležité chvíli to správné kouzlo. 


Zveřejněno: 5.11.2023
Číst celé

Mobilizace Chlívce 2023

Rok 1938, rok sporů o československé území. Pohraniční pěchotní sruby. Jak to tenkrát bylo? A jaké to mohlo být? Splnil by obranný srub v Chlívcích svou funkci a pomohl našim odrazit vytrvalé útoky nepřítele? To vše předvedla bitevní ukázka, ke které jsme, pro tu správnou atmosféru, poskytli realistické efekty výbuchů nálože, dělostřelecké palby a zadýmení oblasti.


Zveřejněno: 25.9.2023
Číst celé
Cookies

Pyromaniac s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.