Realizované akce

Tortharry příprava videoklipu

Nedávno proběhlo natáčení videoklipu kapely Tortharry na zimním stadionu v Hronově, které bylo plné efektů. Díky pečlivé přípravě, bezpečnosti a koordinaci všech zúčastněných se podařilo vytvořit show, která byla nejen vizuálně úchvatná, ale také profesionálně zvládnutá a jejich nový videoklip bude jistě stát za to. Zde se můžete podívat na útržky z příprav.


Zveřejněno: 30.5.2024
Číst celé

Dětský den Josefov

Dětský den v Josefově byl plný vzrušujících zážitků. Návštěvníci měli možnost vidět stíhačky v akci, výbuchy a konfetové dělo. Kromě toho nechyběl ani vrtulník a ukázky pyrotechnických efektů, které dodaly celé akci dynamiku a napětí. Děti si mohly užít den plný zábavy a zároveň se něco dozvědět o vojenské technice a schopnostech vojáků


Zveřejněno: 29.5.2024
Číst celé

Hronov Park fest

V sobotu jsme se zúčastnili parádní akce Hronov Park fest. Sešlo se tu spousta úžasných kapel, jako například DE BILL HEADS, MONKEY BUSINESS, PANOPTIKO a další. Ale také dvě kapely, se kterými jsme si pro Vás připravili i vizuální zážitek a to Komunál a Divokej Bill revival.


Zveřejněno: 28.5.2024
Číst celé

Dětský karneval Čapkův sál Hronov

Vždy je radost vykouzlit úsměv na tváři dětem a to bylo součástí i další naší realizace. Tentokráte jsme v Čapkově sále v Hronově podpořili užasnou akci pro děti na téma Peklo, Peklíčko. 


Zveřejněno: 8.3.2024
Číst celé

Divokej Bill - Praha Vršovice

Jedna z našich zastávek směřovala do hlavního města a to konkrétně do Vršovic. Opět parádní akce s Divokej Bill revival. Jako vždy perfektní spolupráce jako vždy a naprosto užitá akce.


Zveřejněno: 16.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 3.Část

V poslední části se můžete podívat na pár fotek z příprav, průběhu a závěru celé předváděčky. Není to jen o té samotné akci ale i o přípravách a skvělých lidech, kteří se na tom podíleli a jsou stejně zapálení do toho co dělají jako my.


Zveřejněno: 6.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 2. část

Součástí prezentace byla i ukázka pyroefektů, jak pro malá, tak i velká pódia. Bylo zde představeno množství různých efektů, které lze kombinovat pro dosažení perfektního dojmu z celé show. 


Zveřejněno: 6.2.2024
Číst celé

Předváděčka SFX stage zařízení a pyroefektů 1.Část

V sobotu 27.1.2024 jsme si připravili pro naše příznivce a kamarády v restauraci Vatikán předváděčku našich pódiových efektů a pyroefektů. Zde je první ochutnávka z této akce v podobě námi vytvořeného dema.


Zveřejněno: 29.1.2024
Číst celé

Rozsvěcení vánočního stromku - Chvalkovice

K Vánocům neodmyslitelně patří vánoční stromeček. Proč při jeho rozsvěcení nerozzářit i oblohu? To byla přesně naše další zastávka a to tentokráte ve Chvalkovicích na koupališti, kde se konaly vánoční trhy, slavnostní rozsvěcení stromku a vystoupení ZŠ a MŠ Chvalkovice. Celou událost jsme zakončili za tónů vánoční písně ohňostrojem.


Zveřejněno: 2.12.2023
Číst celé

Krampus show - Výstaviště Praha

Tento víkend, abychom nezaháleli, tak jsme si dali ještě jednu parádní akci, která se konala v Praze na Výstavišti. Jednalo se o Krampus show, na které jsme realizovali SFX efekty pro dotvoření představy pekla.


Zveřejněno: 27.11.2023
Číst celé
Cookies

Pyromaniac s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.