Mini unplugged tour Divokej Bill revival 2023

Mini unplugged tour jsme společně s kapelou Divokej Bill revival odstartovali v Pulicích ve vyprodaném sále, kde vládla perfektní nálada a úžasná atmosféra. Za doprovodu kouřových efektů, prskajících jisker obě kapely dostaly do varu všechny fanoušky, kteří pokračovali v zábavě až do pozdních hodin za doprovodu skvělé muziky na afterparty. 

V rámci poslední zastávky tour jsme se přesunuli do domovského města kapely DBr na úplně poslední koncert a rozloučení s jejich letošní koncertní sezónou ve Vatikánu. Jako hosté zde vystoupili Wanastovy Vjeci revival a stejně jako na předchozí akci DJ Kovi. A co myslíte? Opět vyprodáno a znovu neuvěřitelná párty, kterou za doprovodu kouře, jisker, konfet a bublinek si parádně užíval každý přítomný v sále. Zakončení sezóny DBr tedy proběhlo ve velkém stylu a jsme rádi, že jsme toho mohli být součástí.


Fotogalerie

Cookies

Pyromaniac s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.